| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Fórum | Inzerce | Nápověda | Stahuj | Fotogalérie | Pošta | Odkazy | Aukce |
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...
  Online jsou:
nikdo
  Posl. registrovaní:
  renault
  Vincek1959
  KAT
  Doporučená témata:

  • TY a TVŮJ RENAULT

  • NÁLEPKY R21CLUBU

  •   Nejnovější fotografie:
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  •   Fotka dne:


      Kontakt
    Renault 21 club
    tel:776 556 776
    Marty © 2004 - 2025
    Fórum >> O tomto clubu >> Výpis:


    << |  1   2   3   4   (5)   6   7   8  | >>


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Název příspěvku:    Re: OFF Topik   
    Lidi, řekněte někdo tomu našemu Bálovi, že to GTSko nemá prodávat, mě neposlouchá, pacholek jeden smile-x

    Dolů  ||  NahoruIP:89.24.231.xxx  Vloženo:30.09.2009 23:27:50       Odpovědět 


    Mustang

    Specialista

    Příspěvků: 1397

    Zaregistrován:
    18.08. 2005
    Re: OFF Topik   
    No čuměl jsme na inzeráty ale já to nechápu proč se toho po tom všem chce vůbec zbavit, vždyt teď jsem mu prodal blinkry jsem myslel že to chce vyšperkovat a ne prodat...?

    Dolů  ||  NahoruIP:89.24.133.xxx  Vloženo:30.09.2009 23:36:07       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: OFF Topik   
    Ty blinkry mám pro něj v autě smile-D A ty máš zas u Vency ten papír smile-)

    Bálovi prostě ruplo a roupama neví co by - resp.já vím co by, ale snad na to nedojde smile-lol

    Dolů  ||  NahoruIP:89.24.231.xxx  Vloženo:30.09.2009 23:41:21       Odpovědět 


    jon

    Specialista

    Příspěvků: 1565

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    lidicky pred cca pul hodinou sem trefil srnku jel sem v margotce a na aute sem zrusil prave predni svetlo , blinkr, a blatnik stav srnky neznamy bylo to tak v 80km/h musim rict ze ten blbej pocit kterej mate kdyz se k ni blizite a stojite na brze a pritom vite ze ji stejne trefite je prisernej , ale auto je to bytelny i kdyz celkem shnily tak, OK , hlavne ze sem sem vcera nebo predevcirem napsal jezdete opatrne , este ted se mi klepou ruce

    Dolů  ||  NahoruIP:77.236.210.xxx  Vloženo:01.10.2009 19:29:44       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: OFF Topik   
    Hupky zpátky pro srnku, stáhnout, naporcovat, o víkendu dovízt a mamka udělá takovou svíčkovou, že se budete oblizovat ještě za tejden smile-D

    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.34.xxx  Vloženo:01.10.2009 19:45:22       Odpovědět 


    jon

    Specialista

    Příspěvků: 1565

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    honziku uz sem tam byl a srnka neni bud utekla nebo ji nekdo nalozil ale v tu chvili sem nemel naladu ji nakladat sem byl nasra..j , uff uz sem lepsi este ze mam obrneny vozidlo protoze ve 120 by sme byly v pr...y

    Dolů  ||  NahoruIP:77.236.210.xxx  Vloženo:01.10.2009 20:22:00       Odpovědět 


    jon

    Specialista

    Příspěvků: 1565

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    ve skodovce 120ce sem myslel to blbe vyznelo

    Dolů  ||  NahoruIP:77.236.210.xxx  Vloženo:01.10.2009 20:26:59       Odpovědět 


    Mustang

    Specialista

    Příspěvků: 1397

    Zaregistrován:
    18.08. 2005
    Re: OFF Topik   
    Jo kámoš taky srazil srnku ale asi ve 100-ce ta byla jasná a po půl hodině byla pryč smile-P Jinak teda to si dopadl ještě dobře. Minulej víkend cestou na chatu my taky skočila pod auto srnka teda až na to že jsme ji viděl už na poli tak jsme to čekal...

    Dolů  ||  NahoruIP:89.24.133.xxx  Vloženo:01.10.2009 21:56:04       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: OFF Topik   
    Srnka po takový srážce neuteče, to ji někdo sebral nebo jsi ji nehledal ve správným místě. Kdyby to byl divočák, bylo by to jiný (a to včetně škod na autě) - ten je schopnej utýct i s přeraženejma předníma hnátama a když má jó vážný vnitřní zranění, tak zdechne o několik km dál, nesrazí-li se s tirákem, kterej z něho udělá hned exponát do herbáře smile-D

    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.182.xxx  Vloženo:01.10.2009 22:54:26       Odpovědět 


    Demoniak

    pokročilý

    Příspěvků: 253

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    Jo s divočákem to máš pravdu... asi před 10 lety srazil divočák otce v trabantu, trabant 3x přes střechu a divočák utek :D



    jinak, ve š120 srnku přejedeš.. mám to odskoušený :D tim jak do ní narazíš tak se ti čelo zkroutí a srnku narve pod kolo... :D

    Dolů  ||  NahoruIP:82.150.166.xxx  Vloženo:02.10.2009 01:41:02       Odpovědět 


    jura

    pokročilý

    Příspěvků: 94

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    Kámoš řezník nesrazil srnce, ale srnec narazil do něj. Kámoš v Xantii projížděl po lesní cestě zrovna ve chvíli, když srnec letěl po své pěšině, která (bohužel pro něj) křížila lesní cestu. Narazil do dveří řidiče a slušně je pomačkal. Kámoš hned zastavil a když viděl, že se srnec po srážce motá, neváhal a dorazil ho klíčem na kola. A jaký znamenitý gulášek nám z něj připravil smile-D

    Dolů  ||  NahoruIP:81.30.244.xxx  Vloženo:02.10.2009 08:26:50       Odpovědět 


    lukebajza

    pokročilý

    Příspěvků: 711

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    No to do švagra to taky srnka zboku napálila :D - zrušený nárazník.. No ale kdyby aspoň nezdrhla když už..

    Dolů  ||  NahoruIP:90.176.184.xxx  Vloženo:02.10.2009 12:40:56       Odpovědět 


    egon

    pokročilý

    Příspěvků: 145

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    Já sem sundal zajíce a udělal mi díru do chladiče klimi. Našel jsem poněm jen chlupy a zaschlou krev.

    Dolů  ||  NahoruIP:93.90.160.xxx  Vloženo:02.10.2009 17:51:38       Odpovědět 


    Bála

    Kutil Tim (1/2 z Pat&Mat)

    Příspěvků: 1353

    Zaregistrován:
    21.02. 2016
    Re: OFF Topik   
    Pěkné obrázky... http://www.katch.ne.jp/~pickles/yumico/galerie.html

    Dolů  ||  NahoruIP:85.13.126.xxx  Vloženo:02.10.2009 20:35:59       Odpovědět 


    jon

    Specialista

    Příspěvků: 1565

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    jj zajice sem uz taky sundal za tmy proste tam najednou byl ale to nevada prezila bez poskozeni , jinak Bála nam to rozjimani slusne rozsek smile-D

    Dolů  ||  NahoruIP:77.236.210.xxx  Vloženo:03.10.2009 21:40:31       Odpovědět 


    jon

    Specialista

    Příspěvků: 1565

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    tak margotka je uz zpusobila provozu sice tam neni mrizka mezi svetlama ale jinak ok a velike diky patri JK

    Dolů  ||  NahoruIP:77.236.210.xxx  Vloženo:05.10.2009 21:33:08       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: OFF Topik   
    Velké díky patří Jonášovi i Bálovi za nedělní odvoz do špitálu, včerejší návštěvu i odvoz dnes domů a za pomoc se vším, a vůbec vám všem ostatním za podporu, díky, jen tak se mě nezbavíte a alespoň prozatím vás tu budu otravovat dál smile-pa smile-D

    Teď mě ještě ke všemu štípla do prstu vosa zalezlá v ložnici do kapesníku a prostředníček mám oteklej už skoro na dvojnásobek, ale tohle mě už fakt nemůže rozházet smile-lol

    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.183.xxx  Vloženo:06.10.2009 22:08:32       Odpovědět 


    jon

    Specialista

    Příspěvků: 1565

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    Honziku : ses nas druhej tatka co by sme pro tebe neudelaly smile-) , vosa?? dyt venku skoro mrzne, tak se nam uzdrav brzo no smile-)

    Dolů  ||  NahoruIP:77.236.210.xxx  Vloženo:06.10.2009 22:28:56       Odpovědět 


    Bála

    Kutil Tim (1/2 z Pat&Mat)

    Příspěvků: 1353

    Zaregistrován:
    21.02. 2016
    Re: OFF Topik   
    Neděkuj... ale dotaz bych mel... mozna bych napsal co ti bylo... tady to nikde napsany neni smile-D a sem rad ze si zase v poradku

    Dolů  ||  NahoruIP:85.13.126.xxx  Vloženo:06.10.2009 22:49:00       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: OFF Topik   
    No, právě že je venku zima, tak se ta vosa zavrtala do mýho kapesníku, aby jí zima nebyla smile-lol

    A co mi bylo? Ále, skoro nic, jen mě dohnal menší infarkt, po necelý půlhodince na sále při plným vědomí bylo po všem (naštěstí ne po mně smile-D ) a po 2 dnech jsem doma, brnkačka, dnešní moderní medicína umí zázraky smile-p (snad smile-a ) A samozřejmě děkuji doktorům, doktorkám i sestřičkám smile-)

    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.183.xxx  Vloženo:06.10.2009 23:05:05       Odpovědět 


    << |  1   2   3   4   (5)   6   7   8  | >>





      Manuály na Renaulty
    Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
    Z této stránky

      Kód na Renaulty 21
    Zadej kód vozu:


    Nápověda
      Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

      Forum :
    24.5.2026, Ladzinek
    Re: Budíky s pal... >>

    15.2.2026, Jan Kalina
    Re: Podekovani 20... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: 5x R21 na dí... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: Koupím zadn... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    6.12.2025, ravik
    Re: Článek o R2... >>

    30.9.2025, ravik
    Re: Inzerce IV >>

    31.5.2025, ravik
    Re: Srazy 2025 >>

    22.4.2025, Henri8
    Re: Poloosa? >>

    7.4.2025, JirkaKap
    Re: OFF Topic VII... >>

    26.1.2025, marty
    manuály a dokum... >>

      Poslední inzerát
    24.5.2026, Ladzinek
    Inzerce poptávka díly
    Re: Budíky s palubákem >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: 5x R21 na díly >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: Koupím zadní nápravu na R21 >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    26.3.2024, renoldak
    Inzerce nabídka auta
    PRODÁM 2 CLIA 1, 2 A 1,4 >>

    Vstoupit do inzerce
      Poslední komentáře:
    6.1.21, Martin
    Re: Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    5.1.21, Cooba
    Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    16.12.12, petrnevada
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
    16.12.12, MILAN
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
      Počítadlo
    TOPlist

    Vytvořeno pomocí phpRS.