Renault 21 club tel:776 556 776 Marty © 2004 - 2025
|
|
Fórum >> O tomto clubu >> Výpis:

Specialista
Příspěvků: 1397
Zaregistrován:
18.08. 2005
| Název příspěvku: Re: OFF Topik |
A vo co jako de ? Co je z mazlíkem nějaký tjůnik upgrade bo co ? Nebo je snad nemocný ?
Jinak já myslel že k tobě na dvůr maj povolen vjezd jen Renaulty tak co to vidím Ale jinak výhled máš pěknej o tom jako žádná...
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:193.179.29.xxx Vloženo:22.08.2009 00:37:20 Odpovědět |

Odborník..? ..na Renaulty..?
Příspěvků: 2815
Zaregistrován:
10.02. 2006
| Re: OFF Topik |
Mno jo, už je to tak - nastal kolaps, infarkt myokardu. A srdce musí ven (ještě že kluci koupili ten 2-tunovej zvedák na motor - haló , první objednávka ) a podíváme se dovnitř, a když už, pár měsíců se to asi nikde neukáže, aby to zas pak mohla být ta nej 21ka
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.161.72.xxx Vloženo:22.08.2009 01:36:42 Odpovědět |
Specialista
Příspěvků: 1565
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
Honziku : zadny problem uz volam Báloj a vyrazime jsi dnes doma??
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:77.236.210.xxx Vloženo:22.08.2009 18:57:58 Odpovědět |
Kutil Tim (1/2 z Pat&Mat)
Příspěvků: 1353
Zaregistrován:
21.02. 2016
| Re: OFF Topik |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.13.126.xxx Vloženo:23.08.2009 23:24:16 Odpovědět |
Šéfgrilwoman
Příspěvků: 83
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
Nojo čeká nás spousta práce,ale my renaulťáci se nevzdáváme.Sice mám teď Octavii,ale mazlík je mazlík!!!!!!
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.70.242.xxx Vloženo:25.08.2009 20:01:12 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 711
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
Nové tema zakladat nechci, tak to hodim sem. Mám strašně velký tlak v chladící okruhu, víčka už jsem vyměnil 3. Musim si objednat nove, ale chci se zeptat zda to dela i vam, ze casto praskaji hadice, expanzni nadobka a vyletavaji hadice :) ??
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.176.184.xxx Vloženo:25.08.2009 22:10:32 Odpovědět |

Odborník..? ..na Renaulty..?
Příspěvků: 2815
Zaregistrován:
10.02. 2006
| Re: OFF Topik |
Víčkem to být může, s novým to poznáš. Odvzdušněný to máš pořádně? No a těsnění pod hlavou je OK? Ale ty máš vlastně 12v, viď? Tak to máš prasklou hlavu, upřímnou soustrast
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.70.242.xxx Vloženo:25.08.2009 22:23:09 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 711
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
No je to docela pravděpodobně možné. Sice v oleji voda není, z výfuku býlí dým taky ne. Ale prasklá může být. No neva, skladem mám ještě jednu. Ta je v 99% ok. Takže jen přehodit. Ono to má i takový divný zvuk když lehce přidáš, takový bublavý, ale když odsroubujes vicko na nadrzce tak bubliny nevidis Jo ale voda se ztrácí , takže je velice pravděpodobné že ji co nejdřív přehodím, zrovna i rozvody, svíčky, kabely, řemeny, oleje, filtry, které mám nachystané taky na skladě v garáži
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.176.184.xxx Vloženo:26.08.2009 05:55:35 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 711
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
Jo a pořád se mi to zavzdušňuje....
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.176.184.xxx Vloženo:26.08.2009 06:35:57 Odpovědět |
inventář :-)))
Příspěvků: 959
Zaregistrován:
18.03. 2018
| Re: OFF Topik |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:91.199.164.xxx Vloženo:14.09.2009 07:55:33 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 711
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
Málem bych zapoměl, všechno nej Jonáši :)
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.176.184.xxx Vloženo:27.09.2009 21:01:26 Odpovědět |

Odborník..? ..na Renaulty..?
Příspěvků: 2815
Zaregistrován:
10.02. 2006
| Re: OFF Topik |
Mno jó, připojuji se
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.161.163.xxx Vloženo:27.09.2009 21:29:48 Odpovědět |
Specialista
Příspěvků: 1565
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:77.236.210.xxx Vloženo:28.09.2009 21:21:52 Odpovědět |

Odborník..? ..na Renaulty..?
Příspěvků: 2815
Zaregistrován:
10.02. 2006
| Re: OFF Topik |
A dnes zas slaví Venca, kterej slaví už asi dlouho, že se tu už jak je rok dlouhej neukázal
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.161.181.xxx Vloženo:28.09.2009 21:27:25 Odpovědět |
Specialista
Příspěvků: 1565
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
ted sem to sem chtel napsat Vatanen jeste jednou vse nej
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:77.236.210.xxx Vloženo:28.09.2009 21:28:51 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 711
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.176.184.xxx Vloženo:29.09.2009 06:47:16 Odpovědět |

Vatanen
Příspěvků: 957
Zaregistrován:
03.11. 2007
| Re: OFF Topik |
Díky pánové :) A jonáši, tobě taky vše nej :)
JK: jak si to poznal? slavil sem od neděle do dnešního rána : )
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.177.191.xxx Vloženo:29.09.2009 11:34:46 Odpovědět |

Specialista
Příspěvků: 1397
Zaregistrován:
18.08. 2005
| Re: OFF Topik |
Jo tak se zpožděním Jone vše nej k svátku. Ale Vencovi dvakrát přát teda nebudu
Jinak k té nehodě, docela mazec to kolo wtf ? Vymlácená všechna okna to musela bejt petarda a o rychlosti ani nemluvím, když uvážím jak tyhle autíčka jezděj...
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:193.179.29.xxx Vloženo:29.09.2009 18:41:07 Odpovědět |
Specialista
Příspěvků: 1565
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
tak lidicka a opatrne az budete nekam vyrazet tohle je opravdu vec kterou bych nepral ani nejhorsimu nepritely
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:77.236.210.xxx Vloženo:29.09.2009 21:49:00 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 153
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topik |
musel jet věru hodně rychle , já boural také na levý předek a levé kolo jsem měl v kabině cca 10 cm, při asi 50-65 km (dobržděno z cca 100), tak tohle muselo být přes 100, já vystoupil dveřmi od spolujezdce bez škrábnutí ale osádce z toho auta vůbec nezávidím , vzhledem k tomu co jsem zažil si dokážu představit jaká to byla pecka a navíc do zdounek to mám asi 20 km a boural jsem kousek od nich.brrr
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:62.44.18.xxx Vloženo:30.09.2009 16:21:09 Odpovědět |
|
|
Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
Z této stránky
|
Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz? KLIKNĚTE ZDE
|
24.5.2026, Ladzinek
Re: Budíky s pal...
>>
15.2.2026, Jan Kalina
Re: Podekovani 20...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: 5x R21 na dí...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: Koupím zadn...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
6.12.2025, ravik
Re: Článek o R2...
>>
30.9.2025, ravik
Re: Inzerce IV
>>
31.5.2025, ravik
Re: Srazy 2025
>>
22.4.2025, Henri8
Re: Poloosa?
>>
7.4.2025, JirkaKap
Re: OFF Topic VII...
>>
26.1.2025, marty
manuály a dokum...
>>
|
|