| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Fórum | Inzerce | Nápověda | Stahuj | Fotogalérie | Pošta | Odkazy | Aukce |
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...
  Online jsou:
nikdo
  Posl. registrovaní:
  renault
  Vincek1959
  KAT
  Doporučená témata:

  • TY a TVŮJ RENAULT

  • NÁLEPKY R21CLUBU

  •   Nejnovější fotografie:
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  •   Fotka dne:


      Kontakt
    Renault 21 club
    tel:776 556 776
    Marty © 2004 - 2025
    Fórum >> O tomto clubu >> Výpis:


    << |  1   (2)   3   4   5   6  .....  8  | >>


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    p-OK-y

    Mr.Startovací Čidlo

    Příspěvků: 1741

    Zaregistrován:
    03.08. 2017
    Název příspěvku:    Re: OFF Topik   
    A ja zrovna cetl o padu nejaky 737.. cos jim s tim udelal :D

    Dolů  ||  NahoruIP:90.183.91.xxx  Vloženo:29.07.2009 06:47:15       Odpovědět 


    Stiblos

    inventář :-)))

    Příspěvků: 959

    Zaregistrován:
    18.03. 2018
    Re: OFF Topik   
    Venco, klobouk dolů. Ale až budeš tahat 747-400, tak u mě budeš maxi king smile-) . S tou krávou už jsem se vezl....

    Dolů  ||  NahoruIP:91.199.164.xxx  Vloženo:29.07.2009 08:27:36       Odpovědět 


    Stiblos

    inventář :-)))

    Příspěvků: 959

    Zaregistrován:
    18.03. 2018
    Re: OFF Topik   
    http://www.novinky.cz/krimi/175936-auto-vyjelo-v-kladne-ze-silnice-a-narazilo-do-stromu.html

    Dolů  ||  NahoruIP:91.199.164.xxx  Vloženo:10.08.2009 13:53:30       Odpovědět 


    jezis

    Simír, Kobra 11

    Příspěvků: 335

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    Tak se přiznejte kdo se to nevešel na silnici?

    Dolů  ||  NahoruIP:81.0.248.xxx  Vloženo:10.08.2009 14:13:37       Odpovědět 


    Mustang

    Specialista

    Příspěvků: 1397

    Zaregistrován:
    18.08. 2005
    Re: OFF Topik   
    Ale koukal sem že sice s pomocí ale chodit dokázal měl štestí teda, jinak škoda auta vypadalo dobře smile-(

    Dolů  ||  NahoruIP:193.179.29.xxx  Vloženo:10.08.2009 14:15:24       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: OFF Topik   
    škoda každý 21 která špatně skončí.. Ale mohli klidně psát o mě, v sobotu mě vytlačil do svodidel nákladák. Vyřítil se ze zatáčky tak v půlce protisměru. Z leva sem skoro brnkal zrcátkem a zprava sem se dřel o svodidla. No aspoň že to dopadlo takle, mohlo bejt hůř. Odnesl to celej pravej bok, je spíš jen poškrábaná barva, místama i na plech a pár dolíků. Jde to od předního nárazníku přez oboje dveře až dozádu za víčko nádrže:( Jo mimochodem kdo by měl pravou přední a zadní lištu na dveře na nevadu, tak se knim hlásim ...

    Dolů  ||  NahoruIP:193.86.243.xxx  Vloženo:10.08.2009 16:22:42       Odpovědět 


    lukebajza

    pokročilý

    Příspěvků: 711

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    Hmm, jsou to prostě pevné auta, kdyby nebyli tak tu nejsem. Prosím neví někdo jestli má 2.0 turbo větší vstříky než 2.0 12V? dííík

    Dolů  ||  NahoruIP:90.176.184.xxx  Vloženo:10.08.2009 22:21:47       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: OFF Topik   
    Myslím že jsou jiný na 99%, ale jsem línej se podívat, jestli je o opravdu tak smile-D Někde na netu k tomu něco najdeš, kdosi kdysi dával nějakej link na fóru renaultclubu před lety.

    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.15.xxx  Vloženo:10.08.2009 22:55:05       Odpovědět 


    kšanda

    pokročilý

    Příspěvků: 657

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    sakra off topic. konečně pro pořádný off chlapy a jejich off auta. tak kam jezdíte pojezdit? teď někdy bude v rychnově trakoriáda smile-D

    Dolů  ||  NahoruIP:85.207.183.xxx  Vloženo:10.08.2009 23:25:29       Odpovědět 


    Mustang

    Specialista

    Příspěvků: 1397

    Zaregistrován:
    18.08. 2005
    Re: OFF Topik   
    http://www.novinky.cz/krimi/176094-duchodci-se-ztloukli-holemi-kvuli-broskvim.html smile-n

    Dolů  ||  NahoruIP:193.179.29.xxx  Vloženo:11.08.2009 18:58:37       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: OFF Topik   
    Jo, přitom sem se hodně nasmál:)

    Dolů  ||  NahoruIP:90.177.191.xxx  Vloženo:11.08.2009 19:12:25       Odpovědět 


    Bála

    Kutil Tim (1/2 z Pat&Mat)

    Příspěvků: 1353

    Zaregistrován:
    21.02. 2016
    Re: OFF Topik   
    Venco jak ten odtah? potrebujeme to uz docela vedet. Díky

    Dolů  ||  NahoruIP:85.13.126.xxx  Vloženo:11.08.2009 23:43:31       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: OFF Topik   
    Však sem řikal že po patnáctym...

    Dolů  ||  NahoruIP:193.86.243.xxx  Vloženo:12.08.2009 06:33:25       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: OFF Topik   
    Po 15. je 16., což je neděle, a to najednou těžko stihneme - neříkám že to nejde, ale je to od rána do tmy. Další víkend seš pryč a v týdnu těžko..:-/

    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.189.xxx  Vloženo:12.08.2009 09:16:06       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: OFF Topik   
    Však to nevadí že od rána do noci. Ale mě by se to spíš hodilo to zpáchat ve všední den.

    Dolů  ||  NahoruIP:90.177.191.xxx  Vloženo:13.08.2009 20:29:18       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: OFF Topik   
    Máte někdo Facebook?

    Dolů  ||  NahoruIP:90.177.191.xxx  Vloženo:13.08.2009 20:35:21       Odpovědět 


    kšanda

    pokročilý

    Příspěvků: 657

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    já mam.

    jinak kámoš se chce zbavit nevady phase I 1,7 66kW. tak kdyby měl někdo zájem tak je tu možnost. rám pod motorem ok, asi prasklá hlava nebo těsnění smile-)

    Dolů  ||  NahoruIP:85.207.183.xxx  Vloženo:13.08.2009 23:42:51       Odpovědět 


    Demoniak

    pokročilý

    Příspěvků: 253

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    Facebook mám

    Dolů  ||  NahoruIP:82.150.166.xxx  Vloženo:14.08.2009 00:06:25       Odpovědět 


    lukebajza

    pokročilý

    Příspěvků: 711

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    Já ho mám taky :)

    Dolů  ||  NahoruIP:90.176.184.xxx  Vloženo:14.08.2009 00:20:38       Odpovědět 


    jezis

    Simír, Kobra 11

    Příspěvků: 335

    Zaregistrován:
    ..
    Re: OFF Topik   
    Já mám ty Facebook!

    Dolů  ||  NahoruIP:81.0.248.xxx  Vloženo:14.08.2009 09:48:50       Odpovědět 


    << |  1   (2)   3   4   5   6  .....  8  | >>





      Manuály na Renaulty
    Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
    Z této stránky

      Kód na Renaulty 21
    Zadej kód vozu:


    Nápověda
      Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

      Forum :
    24.5.2026, Ladzinek
    Re: Budíky s pal... >>

    15.2.2026, Jan Kalina
    Re: Podekovani 20... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: 5x R21 na dí... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: Koupím zadn... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    6.12.2025, ravik
    Re: Článek o R2... >>

    30.9.2025, ravik
    Re: Inzerce IV >>

    31.5.2025, ravik
    Re: Srazy 2025 >>

    22.4.2025, Henri8
    Re: Poloosa? >>

    7.4.2025, JirkaKap
    Re: OFF Topic VII... >>

    26.1.2025, marty
    manuály a dokum... >>

      Poslední inzerát
    24.5.2026, Ladzinek
    Inzerce poptávka díly
    Re: Budíky s palubákem >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: 5x R21 na díly >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: Koupím zadní nápravu na R21 >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    26.3.2024, renoldak
    Inzerce nabídka auta
    PRODÁM 2 CLIA 1, 2 A 1,4 >>

    Vstoupit do inzerce
      Poslední komentáře:
    6.1.21, Martin
    Re: Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    5.1.21, Cooba
    Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    16.12.12, petrnevada
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
    16.12.12, MILAN
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
      Počítadlo
    TOPlist

    Vytvořeno pomocí phpRS.