| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Fórum | Inzerce | Nápověda | Stahuj | Fotogalérie | Pošta | Odkazy | Aukce |
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...
  Online jsou:
nikdo
  Posl. registrovaní:
  renault
  Vincek1959
  KAT
  Doporučená témata:

  • TY a TVŮJ RENAULT

  • NÁLEPKY R21CLUBU

  •   Nejnovější fotografie:
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  •   Fotka dne:


      Kontakt
    Renault 21 club
    tel:776 556 776
    Marty © 2004 - 2025
    Fórum >> O tomto clubu >> Výpis:


    << |  1   2   (3) 


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    renoldak

    pokročilý

    Příspěvků: 222

    Zaregistrován:
    12.05. 2009
    Název příspěvku:    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    je ta nabydka tricek jeste aktualni?vzal bych 2 a to vel.48-asi L,a nejake mensi pro syna ma 5let.co barvy?co oranzova?diky

    Dolů  ||  NahoruIP:88.146.150.xxx  Vloženo:20.08.2009 23:47:20       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    XXL :)

    Dolů  ||  NahoruIP:193.86.243.xxx  Vloženo:16.06.2009 11:19:24       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Jestli si zítra vzpomenu (spíš si nevzpomenu), zeptám se klubového reklamního referenta Vency. První várka byla jen v omezeným počtu v bílý barvě s černým potiskem, říkal že snad na podzim by mohl být větší výběr. Ale oranžový? Brrrrrrrrrrrrrr smile-((

    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.0.xxx  Vloženo:21.08.2009 00:07:49       Odpovědět 


    kochy

    nováček

    Příspěvků: 19

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    tak ja bych si zdovolenim objednal take jedno nejvetsi smile-)

    Dolů  ||  NahoruIP:90.179.4.xxx  Vloženo:16.06.2009 14:17:06       Odpovědět 


    Bála

    Kutil Tim (1/2 z Pat&Mat)

    Příspěvků: 1353

    Zaregistrován:
    21.02. 2016
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    maly technicky problem byl, jen ten ze bila tricka, dlouho bila nevydrzi to je jasne, a jiz po setrnem prvnim vyprani ten cerny napis celekm zesedivel... coz me mrzi

    Dolů  ||  NahoruIP:85.13.126.xxx  Vloženo:21.08.2009 15:17:16       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Samozřejmě jsem se zapomněl zeptat smileaha smile-p

    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.72.xxx  Vloženo:21.08.2009 21:13:09       Odpovědět 


    Shark

    pokročilý

    Příspěvků: 290

    Zaregistrován:
    15.10. 2006
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Ja by som rád vedel,kedy mne prídu trička.Už mi ich cca dva mesiace posiela a stále nič. smile-x

    Dolů  ||  NahoruIP:89.173.145.xxx  Vloženo:22.08.2009 20:58:32       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    tak pánové, všem se omlouvám. Byl sem poslední dobou dosti zaneprázdněn. Měl sem doma jěště 4 kousky, ale byly na stole za oknem a nějak hodně pobledly., takže zatím nic, mluvil sem s tim klukem z reklamky, a řikal že by to šlo udělat jináč, aby to nebledlo atd... takže až budu moudřejší tak dám vědět..

    Dolů  ||  NahoruIP:193.86.243.xxx  Vloženo:03.09.2009 01:38:51       Odpovědět 


    << |  1   2   (3) 





      Manuály na Renaulty
    Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
    Z této stránky

      Kód na Renaulty 21
    Zadej kód vozu:


    Nápověda
      Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

      Forum :
    24.5.2026, Ladzinek
    Re: Budíky s pal... >>

    15.2.2026, Jan Kalina
    Re: Podekovani 20... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: 5x R21 na dí... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: Koupím zadn... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    6.12.2025, ravik
    Re: Článek o R2... >>

    30.9.2025, ravik
    Re: Inzerce IV >>

    31.5.2025, ravik
    Re: Srazy 2025 >>

    22.4.2025, Henri8
    Re: Poloosa? >>

    7.4.2025, JirkaKap
    Re: OFF Topic VII... >>

    26.1.2025, marty
    manuály a dokum... >>

      Poslední inzerát
    24.5.2026, Ladzinek
    Inzerce poptávka díly
    Re: Budíky s palubákem >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: 5x R21 na díly >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: Koupím zadní nápravu na R21 >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    26.3.2024, renoldak
    Inzerce nabídka auta
    PRODÁM 2 CLIA 1, 2 A 1,4 >>

    Vstoupit do inzerce
      Poslední komentáře:
    6.1.21, Martin
    Re: Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    5.1.21, Cooba
    Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    16.12.12, petrnevada
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
    16.12.12, MILAN
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
      Počítadlo
    TOPlist

    Vytvořeno pomocí phpRS.