Renault 21 club tel:776 556 776 Marty © 2004 - 2025
|
|
Fórum >> O tomto clubu >> Výpis:
pokročilý
Příspěvků: 222
Zaregistrován:
12.05. 2009
| Název příspěvku: Re: Trika R21clubu. objednávky... |
je ta nabydka tricek jeste aktualni?vzal bych 2 a to vel.48-asi L,a nejake mensi pro syna ma 5let.co barvy?co oranzova?diky
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:88.146.150.xxx Vloženo:20.08.2009 23:47:20 Odpovědět |

Vatanen
Příspěvků: 957
Zaregistrován:
03.11. 2007
| Re: Trika R21clubu. objednávky... |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:193.86.243.xxx Vloženo:16.06.2009 11:19:24 Odpovědět |

Odborník..? ..na Renaulty..?
Příspěvků: 2815
Zaregistrován:
10.02. 2006
| Re: Trika R21clubu. objednávky... |
Jestli si zítra vzpomenu (spíš si nevzpomenu), zeptám se klubového reklamního referenta Vency. První várka byla jen v omezeným počtu v bílý barvě s černým potiskem, říkal že snad na podzim by mohl být větší výběr. Ale oranžový? Brrrrrrrrrrrrrr
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.161.0.xxx Vloženo:21.08.2009 00:07:49 Odpovědět |
nováček
Příspěvků: 19
Zaregistrován:
..
| Re: Trika R21clubu. objednávky... |
tak ja bych si zdovolenim objednal take jedno nejvetsi
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.179.4.xxx Vloženo:16.06.2009 14:17:06 Odpovědět |
Kutil Tim (1/2 z Pat&Mat)
Příspěvků: 1353
Zaregistrován:
21.02. 2016
| Re: Trika R21clubu. objednávky... |
maly technicky problem byl, jen ten ze bila tricka, dlouho bila nevydrzi to je jasne, a jiz po setrnem prvnim vyprani ten cerny napis celekm zesedivel... coz me mrzi
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.13.126.xxx Vloženo:21.08.2009 15:17:16 Odpovědět |

Odborník..? ..na Renaulty..?
Příspěvků: 2815
Zaregistrován:
10.02. 2006
| Re: Trika R21clubu. objednávky... |
Samozřejmě jsem se zapomněl zeptat
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.161.72.xxx Vloženo:21.08.2009 21:13:09 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 290
Zaregistrován:
15.10. 2006
| Re: Trika R21clubu. objednávky... |
Ja by som rád vedel,kedy mne prídu trička.Už mi ich cca dva mesiace posiela a stále nič.
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:89.173.145.xxx Vloženo:22.08.2009 20:58:32 Odpovědět |

Vatanen
Příspěvků: 957
Zaregistrován:
03.11. 2007
| Re: Trika R21clubu. objednávky... |
tak pánové, všem se omlouvám. Byl sem poslední dobou dosti zaneprázdněn. Měl sem doma jěště 4 kousky, ale byly na stole za oknem a nějak hodně pobledly., takže zatím nic, mluvil sem s tim klukem z reklamky, a řikal že by to šlo udělat jináč, aby to nebledlo atd... takže až budu moudřejší tak dám vědět..
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:193.86.243.xxx Vloženo:03.09.2009 01:38:51 Odpovědět |
|
|
Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
Z této stránky
|
Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz? KLIKNĚTE ZDE
|
24.5.2026, Ladzinek
Re: Budíky s pal...
>>
15.2.2026, Jan Kalina
Re: Podekovani 20...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: 5x R21 na dí...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: Koupím zadn...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
6.12.2025, ravik
Re: Článek o R2...
>>
30.9.2025, ravik
Re: Inzerce IV
>>
31.5.2025, ravik
Re: Srazy 2025
>>
22.4.2025, Henri8
Re: Poloosa?
>>
7.4.2025, JirkaKap
Re: OFF Topic VII...
>>
26.1.2025, marty
manuály a dokum...
>>
|
|