| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Fórum | Inzerce | Nápověda | Stahuj | Fotogalérie | Pošta | Odkazy | Aukce |
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...
  Online jsou:
nikdo
  Posl. registrovaní:
  renault
  Vincek1959
  KAT
  Doporučená témata:

  • TY a TVŮJ RENAULT

  • NÁLEPKY R21CLUBU

  •   Nejnovější fotografie:
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  •   Fotka dne:


      Kontakt
    Renault 21 club
    tel:776 556 776
    Marty © 2004 - 2025
    Fórum >> O tomto clubu >> Výpis:


    << |  1   (2)   3  | >>


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    jezis

    Simír, Kobra 11

    Příspěvků: 335

    Zaregistrován:
    ..
    Název příspěvku:    Re: Trika a reklama R21   
    Venco já beru 2 trika velikost XXL. Dík.
    Dolů  ||  NahoruIP:81.0.248.xxx  Vloženo:29.05.2009 18:57:17       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika?   
    Pánové, v pondělí bych měl mít vzorek , tak nafotim a pak se uvidí:)
    Dolů  ||  NahoruIP:90.177.191.xxx  Vloženo:20.05.2009 20:06:17       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika a reklama R21   
    Obědnávky pište sem, do příští neděle míte čas. Hotový přivezu na sraz. Kdo nepojede, tak se domluvíme jinak přez r21poštu
    Dolů  ||  NahoruIP:90.177.191.xxx  Vloženo:30.05.2009 16:39:15       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: Trika?   
    Moc jsem na tom Venco dnes nepokročil, s Bálou jsme řešili jednu záhadu a pak se jeli projet s 20kou, čili ještě nemám hotovo oo
    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.144.xxx  Vloženo:20.05.2009 23:12:50       Odpovědět 


    Mustang

    Specialista

    Příspěvků: 1397

    Zaregistrován:
    18.08. 2005
    Re: Trika a reklama R21   
    Ja chci ja chci beru 1x XL přemyšlel jsem ještě pro tátu ale takový velikosti se nedělaj... smile-D
    Dolů  ||  NahoruIP:193.179.29.xxx  Vloženo:30.05.2009 16:52:13       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika a reklama R21   
    smile-lol :
    Dolů  ||  NahoruIP:90.177.191.xxx  Vloženo:30.05.2009 17:44:55       Odpovědět 


    Shark

    pokročilý

    Příspěvků: 290

    Zaregistrován:
    15.10. 2006
    Re: Trika a reklama R21   
    Super,super smile-D .Tiež beriem 2x XXL.Dík.
    Dolů  ||  NahoruIP:89.173.156.xxx  Vloženo:31.05.2009 00:01:27       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika a reklama R21   
    Kdo další?
    Dolů  ||  NahoruIP:90.177.191.xxx  Vloženo:01.06.2009 23:56:08       Odpovědět 


    jon

    Specialista

    Příspěvků: 1565

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Trika a reklama R21   
    Venca: ja bych mel zajem o dva kusy XXL ale mam dotazek bylo by mozne pouzit jine barvy? tim myslim modre tricko a zlute napisy ? diky jon
    Dolů  ||  NahoruIP:77.236.210.xxx  Vloženo:04.06.2009 21:40:52       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Hele zkusim se ho zeptat, ale asi určitě by to bylo dražší, zejtra mu zavolám a pak ti dám vědět..



    Kdo další. do neděle máte čas..
    Dolů  ||  NahoruIP:90.177.191.xxx  Vloženo:04.06.2009 22:50:17       Odpovědět 


    jon

    Specialista

    Příspěvků: 1565

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    pokud to nepude tak beru ty bily s cernym napisem
    Dolů  ||  NahoruIP:77.236.210.xxx  Vloženo:05.06.2009 16:58:05       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Jon: nestihl by to do srazu, ale hodně výhledově by to jednou bylo možný. Takže 2 XXL bílo černý.



    tak šup pánové, do neděle neni času dost.....
    Dolů  ||  NahoruIP:193.86.243.xxx  Vloženo:05.06.2009 21:49:17       Odpovědět 


    jon

    Specialista

    Příspěvků: 1565

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    ok diky

    Dolů  ||  NahoruIP:77.236.210.xxx  Vloženo:05.06.2009 21:50:44       Odpovědět 


    5n4k3

    pokročilý

    Příspěvků: 329

    Zaregistrován:
    03.03. 2007
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Tak já bych si vzal 1 XXL. A jen mě tak napadlo, jestli by třeba nebyl lepší vepředu nápis Renault 21 ?
    Dolů  ||  NahoruIP:85.71.146.xxx  Vloženo:06.06.2009 20:10:19       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Bude:) na všech ve předu RENAULT 21
    Dolů  ||  NahoruIP:193.86.243.xxx  Vloženo:06.06.2009 21:00:44       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Venco, zamlouvám 1x přibližně ve tvý velikosti8)
    Dolů  ||  NahoruIP:85.161.136.xxx  Vloženo:07.06.2009 01:36:30       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Tak trika už mam...:)

    Dolů  ||  NahoruIP:90.177.191.xxx  Vloženo:14.06.2009 19:42:43       Odpovědět 


    Shark

    pokročilý

    Příspěvků: 290

    Zaregistrován:
    15.10. 2006
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Ok beriem 2x xxl. smile-k

    Dolů  ||  NahoruIP:89.173.144.xxx  Vloženo:14.06.2009 20:44:35       Odpovědět 


    Venca

    Vatanen

    Příspěvků: 957

    Zaregistrován:
    03.11. 2007
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    260kč kus + poštovný, nebo osobní odběr..:)

    Dolů  ||  NahoruIP:193.86.243.xxx  Vloženo:15.06.2009 12:29:42       Odpovědět 


    kochy

    nováček

    Příspěvků: 19

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Trika R21clubu. objednávky...   
    Jaky mas nejvetsi velikosti?dik

    Dolů  ||  NahoruIP:90.179.4.xxx  Vloženo:16.06.2009 08:25:53       Odpovědět 


    << |  1   (2)   3  | >>





      Manuály na Renaulty
    Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
    Z této stránky

      Kód na Renaulty 21
    Zadej kód vozu:


    Nápověda
      Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

      Forum :
    24.5.2026, Ladzinek
    Re: Budíky s pal... >>

    15.2.2026, Jan Kalina
    Re: Podekovani 20... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: 5x R21 na dí... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: Koupím zadn... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    6.12.2025, ravik
    Re: Článek o R2... >>

    30.9.2025, ravik
    Re: Inzerce IV >>

    31.5.2025, ravik
    Re: Srazy 2025 >>

    22.4.2025, Henri8
    Re: Poloosa? >>

    7.4.2025, JirkaKap
    Re: OFF Topic VII... >>

    26.1.2025, marty
    manuály a dokum... >>

      Poslední inzerát
    24.5.2026, Ladzinek
    Inzerce poptávka díly
    Re: Budíky s palubákem >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: 5x R21 na díly >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: Koupím zadní nápravu na R21 >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    26.3.2024, renoldak
    Inzerce nabídka auta
    PRODÁM 2 CLIA 1, 2 A 1,4 >>

    Vstoupit do inzerce
      Poslední komentáře:
    6.1.21, Martin
    Re: Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    5.1.21, Cooba
    Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    16.12.12, petrnevada
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
    16.12.12, MILAN
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
      Počítadlo
    TOPlist

    Vytvořeno pomocí phpRS.