Renault 21 club tel:776 556 776 Marty © 2004 - 2025
|
|
Fórum >> Ostatní >> Výpis:

pokročilý
Příspěvků: 1007
Zaregistrován:
28.05. 2007
| Název příspěvku: Re: OFF Topic VIII |
předpokladam že TXE bylo phase1? | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:78.110.208.xxx Vloženo:06.01.2013 22:52:08 Odpovědět |

Specialista
Příspěvků: 1397
Zaregistrován:
18.08. 2005
| Re: OFF Topic VIII |
Tak tak TXE phase 1 do žádného jíneho se to myslím ani nedávalo | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:89.24.133.xxx Vloženo:07.01.2013 00:39:25 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 1007
Zaregistrován:
28.05. 2007
| Re: OFF Topic VIII |
ještě do nafty a bez palubaku.. ale taky phase1.. krom zapojeni teď taky zkoumam co provedu s ramečkem budiku.. phase2 se palubkou dost liší :) a tydle budiky ho měli ještě snad i takovej specielni | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:78.110.208.xxx Vloženo:07.01.2013 03:32:48 Odpovědět |

Odborník..? ..na Renaulty..?
Příspěvků: 2815
Zaregistrován:
10.02. 2006
| Re: OFF Topic VIII |
i v novym modelu to mohlo byt,otazka ale je,kolik jich prodali-v katalogu a v navodu k obsluze digital je-byl to ale modni hi-tech v dobe electronika,kadetta gsi.atd, za novyho modelu vic frcely rucicky . byl v txe, tse a turbodx, v km i v milich pro anglany.
a ano, ramecek ne snad,ale je opravdu "specialni", digipanel ma jiny rozmery nez budiky a konektory jsou petadvacitkovy. ramecek do staromodelovy palubky asi mam, kabelaz staromodelovy palubky taky | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:46.135.12.xxx Vloženo:07.01.2013 12:56:19 Odpovědět |

Specialista
Příspěvků: 1397
Zaregistrován:
18.08. 2005
| Re: OFF Topic VIII |
Zajímavé, když si člověk myslí že něco z jistou ví, JK ho vyvede z omylu
Rovnou jsem zkouknul stránky a dokonce jsem našel TXE phase II což pokud dobře chápu je ještě "starej" motor 2.0 8V pač TXE už pak snad nedělali ne ? Ale digi budíky neměl to bylo asi fakt jen pár kousků. | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:89.24.133.xxx Vloženo:07.01.2013 16:52:12 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 1007
Zaregistrován:
28.05. 2007
| Re: OFF Topic VIII |
tak vybavenou TXE ph2 sme měli než se sapla o podval ale rameček pro digibudiky do phase2 to se mi nedaři ani vygooglit | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:78.110.208.xxx Vloženo:07.01.2013 17:20:26 Odpovědět |

Odborník..? ..na Renaulty..?
Příspěvků: 2815
Zaregistrován:
10.02. 2006
| Re: OFF Topic VIII |
A proč by pak TXE nedělaly? Dokud to takhle značili, tak to bylo, až v posledních letech to přešlo na značení RL, RN, RT. Ale nehledejme v tom nějaký systém - bylo GTX/TXE s 2.0 i s 2.2 ve starým i novým modelu, s 2.0 jednou karbec, podruhý stříkačka, různý výkony, a dokonce bylo GTX/TXE s málo známým motorem 2.0-1965cc F2R = příčná převrtaná 1.7ka | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:37.188.238.xxx Vloženo:07.01.2013 23:44:49 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 1007
Zaregistrován:
28.05. 2007
| Re: OFF Topic VIII |
trosicku tam system byl.. minimalně TXEph2 měli mikroplyšovy tapce.. zadni okynka v eletrice a přihlašte se kdo to viděl bez klimy a abska.. | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:78.110.208.xxx Vloženo:08.01.2013 04:08:45 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 711
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topic VIII |
Sněží a sněží a sněží ...
teď čekám kdy Mrawenec napíše "jsem sněhová vločka" Tak přemýšlím, jestli už ti něco Mira nedal, když jste přijeli k němu, že jsi byl tak veselý | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:31.47.99.xxx Vloženo:12.01.2013 11:04:14 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 386
Zaregistrován:
18.07. 2009
| Re: OFF Topic VIII |
"som snehova vlocka"
clovek nemusi byt opity aby mal dobru naladu bol som rad ze budem mat hotovu hlavu. apropo nech snezi aj tak je malo snezi ved nech maju deti radost ze Luke? | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:37.188.223.xxx Vloženo:12.01.2013 23:06:57 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 711
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topic VIII |
No jasné, Subaru je taky rádo, to se pak jezdí | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:31.47.99.xxx Vloženo:13.01.2013 10:53:17 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 386
Zaregistrován:
18.07. 2009
| Re: OFF Topic VIII |
| kto by tomu uveril ze moja R21 dnes uspesne dorazila do francuzska cca 1600 km | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:37.58.4.xxx Vloženo:14.01.2013 20:55:26 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 711
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topic VIII |
A nazpět to zvládne taky? | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:31.47.99.xxx Vloženo:14.01.2013 22:56:36 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 386
Zaregistrován:
18.07. 2009
| Re: OFF Topic VIII |
| verim tomu ze to dobre dopadne. isto budem informovat ked budem nieco nove vediet | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:91.127.85.xxx Vloženo:15.01.2013 19:12:45 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 386
Zaregistrován:
18.07. 2009
| Re: OFF Topic VIII |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.163.45.xxx Vloženo:22.01.2013 15:56:03 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 711
Zaregistrován:
..
| Re: OFF Topic VIII |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:31.47.99.xxx Vloženo:22.01.2013 18:41:06 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 275
Zaregistrován:
31.10. 2010
| Re: OFF Topic VIII |
Neumira Jen pro moje info, takový malý průzkum plastové kryty prahů (prostě prahy plastové) neválí se někomu doma ? Díky | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.181.142.xxx Vloženo:22.01.2013 21:30:33 Odpovědět |

Vatanen
Příspěvků: 957
Zaregistrován:
03.11. 2007
| Re: OFF Topic VIII |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.181.30.xxx Vloženo:22.01.2013 22:33:44 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 1007
Zaregistrován:
28.05. 2007
| Re: OFF Topic VIII |
maš přičnej motor.. bez bastleni, v tomdle připadě asi jedině laminem, stejně nenapasuješ.. | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:78.110.208.xxx Vloženo:22.01.2013 22:48:58 Odpovědět |

Specialista
Příspěvků: 1397
Zaregistrován:
18.08. 2005
| Re: OFF Topic VIII |
Pravda taky jsem chtěl, ale "špatná" motorizace, ja nakonec stříknul prahy do barvy vozu a jsem spokojenej taky. | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:89.24.133.xxx Vloženo:22.01.2013 23:35:38 Odpovědět |
|
|
Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
Z této stránky
|
Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz? KLIKNĚTE ZDE
|
24.5.2026, Ladzinek
Re: Budíky s pal...
>>
15.2.2026, Jan Kalina
Re: Podekovani 20...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: 5x R21 na dí...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: Koupím zadn...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
6.12.2025, ravik
Re: Článek o R2...
>>
30.9.2025, ravik
Re: Inzerce IV
>>
31.5.2025, ravik
Re: Srazy 2025
>>
22.4.2025, Henri8
Re: Poloosa?
>>
7.4.2025, JirkaKap
Re: OFF Topic VII...
>>
26.1.2025, marty
manuály a dokum...
>>
|
|