| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Fórum | Inzerce | Nápověda | Stahuj | Fotogalérie | Pošta | Odkazy | Aukce |
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...
  Online jsou:
nikdo
  Posl. registrovaní:
  renault
  Vincek1959
  KAT
  Doporučená témata:

  • TY a TVŮJ RENAULT

  • NÁLEPKY R21CLUBU

  •   Nejnovější fotografie:
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  •   Fotka dne:


      Kontakt
    Renault 21 club
    tel:776 556 776
    Marty © 2004 - 2025
    Fórum >> Všeobecně o Renaultech >> Výpis:


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    krab

    nováček

    Příspěvků: 3

    Zaregistrován:
    ..
    Název příspěvku:    pri seslapnuti plynu dou otacky dolu   
    ahoj mam r21 1.7 66kw a pri mirnem opravdu mirnem seslapnuti plynu mi dou otacky dolu cca na 400 ot. za min. a motor se jakobi dusi ale nechcipne.jeto blby treba pri couvani s parkoviste furt na to musite vic slapat. nevite nekdo co to muze bejt. dik
    Dolů  ||  NahoruIP:195.47.96.xxx  Vloženo:19.09.2006 21:13:58       Odpovědět 


    Bála

    Kutil Tim (1/2 z Pat&Mat)

    Příspěvků: 1353

    Zaregistrován:
    21.02. 2016
    Re: pri seslapnuti plynu dou otacky dolu   
    me to dela vic jak 7.5 let chce to vic plynu no...uz sem si toho take vsiml...
    Dolů  ||  NahoruIP:88.100.81.xxx  Vloženo:19.09.2006 21:53:45       Odpovědět 


    stitch

    nováček

    Příspěvků: 18

    Zaregistrován:
    ..
    Re: pri seslapnuti plynu dou otacky dolu   
    tohle je podle me vseobecne u vsech aut spatny paleni svicek. Tudiz svicky, kabely a pak dle auta.. predstih, odtrh, civka, zapalovaci listy atd...
    Dolů  ||  NahoruIP:213.192.60.xxx  Vloženo:20.09.2006 08:59:21       Odpovědět 


    Novele

    nováček

    Příspěvků: 3

    Zaregistrován:
    ..
    Re: pri seslapnuti plynu dou otacky dolu   
    Měl jsem stejný problém(mám R21 1721 66 KW čtyřbodové vstřikování)odstranil jsem ho výměnou ventilu volnoběžných otáček (kovový váleček značky Bosch)nový stojí cca4800 kč na vrakáči jsem ho koupil za 500kč.
    Dolů  ||  NahoruIP:89.24.6.xxx  Vloženo:17.02.2007 18:40:36       Odpovědět 


    Loser

    pokročilý

    Příspěvků: 687

    Zaregistrován:
    ..
    Re: pri seslapnuti plynu dou otacky dolu   
    já jsem kvůli tomuhle vyměnil svíčky,kabely,cívku a nakonec to byl prasklej palec v rozdělovači
    Dolů  ||  NahoruIP:62.77.70.xxx  Vloženo:20.09.2006 13:02:23       Odpovědět 


    stitch

    nováček

    Příspěvků: 18

    Zaregistrován:
    ..
    Re: pri seslapnuti plynu dou otacky dolu   
    to rikam :)
    Dolů  ||  NahoruIP:213.192.60.xxx  Vloženo:20.09.2006 15:53:35       Odpovědět 


    Bála

    Kutil Tim (1/2 z Pat&Mat)

    Příspěvků: 1353

    Zaregistrován:
    21.02. 2016
    Re: pri seslapnuti plynu dou otacky dolu   
    nastesti me to dela tak malo ze to neni ani poznat,teda jako ze ten plyn tak malo nikdo nemacka protoze me v servisu udelali plyn ktery de desne ztuha(sami od sebe...ale je to dobry na rychlou jizdu ale jako by tam byla cihla...)zajimalo by me cim to udelali
    Dolů  ||  NahoruIP:88.100.81.xxx  Vloženo:20.09.2006 16:11:25       Odpovědět 





      Manuály na Renaulty
    Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
    Z této stránky

      Kód na Renaulty 21
    Zadej kód vozu:


    Nápověda
      Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

      Forum :
    24.5.2026, Ladzinek
    Re: Budíky s pal... >>

    15.2.2026, Jan Kalina
    Re: Podekovani 20... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: 5x R21 na dí... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: Koupím zadn... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    6.12.2025, ravik
    Re: Článek o R2... >>

    30.9.2025, ravik
    Re: Inzerce IV >>

    31.5.2025, ravik
    Re: Srazy 2025 >>

    22.4.2025, Henri8
    Re: Poloosa? >>

    7.4.2025, JirkaKap
    Re: OFF Topic VII... >>

    26.1.2025, marty
    manuály a dokum... >>

      Poslední inzerát
    24.5.2026, Ladzinek
    Inzerce poptávka díly
    Re: Budíky s palubákem >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: 5x R21 na díly >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: Koupím zadní nápravu na R21 >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    26.3.2024, renoldak
    Inzerce nabídka auta
    PRODÁM 2 CLIA 1, 2 A 1,4 >>

    Vstoupit do inzerce
      Poslední komentáře:
    6.1.21, Martin
    Re: Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    5.1.21, Cooba
    Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    16.12.12, petrnevada
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
    16.12.12, MILAN
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
      Počítadlo
    TOPlist

    Vytvořeno pomocí phpRS.