| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Fórum | Inzerce | Nápověda | Stahuj | Fotogalérie | Pošta | Odkazy | Aukce |
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...
  Online jsou:
nikdo
  Posl. registrovaní:
  renault
  Vincek1959
  KAT
  Doporučená témata:

  • TY a TVŮJ RENAULT

  • NÁLEPKY R21CLUBU

  •   Nejnovější fotografie:
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  •   Fotka dne:


      Kontakt
    Renault 21 club
    tel:776 556 776
    Marty © 2004 - 2025
    Fórum >> Ostatní >> Výpis:


    << |  1  .....  33   34   35   36   (37)   38   39   40   41  .....  44  | >>


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    bateriozo

    pokročilý

    Příspěvků: 267

    Zaregistrován:
    16.12. 2013
    Název příspěvku:    Re: Inzerce IV   
     No tak si říkám zebych ji koupil ženě 
    Dolů  ||  NahoruIP:213.19.14.xxx  Vloženo:27.02.2017 09:28:34       Odpovědět 


    mikupe

    pokročilý

    Příspěvků: 81

    Zaregistrován:
    03.11. 2015
    Re: Inzerce IV   
    Tak to tě zklamu dneska pro ni jedu :D
    Dolů  ||  NahoruIP:212.20.99.xxx  Vloženo:27.02.2017 11:07:32       Odpovědět 


    mikupe

    pokročilý

    Příspěvků: 81

    Zaregistrován:
    03.11. 2015
    Re: Inzerce IV   
     Teda zitra
    Dolů  ||  NahoruIP:212.20.99.xxx  Vloženo:27.02.2017 11:14:36       Odpovědět 


    mikupe

    pokročilý

    Příspěvků: 81

    Zaregistrován:
    03.11. 2015
    Re: Inzerce IV   
     a je na tom spojka úplně v háji že se to na ní ani nehne a oba tlumiče výfuku sou úplně na výměnu 
    Dolů  ||  NahoruIP:212.20.99.xxx  Vloženo:27.02.2017 11:16:32       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: Inzerce IV   
    Tak si říkám, co vás asi tak mohlo na tom autě zaujmout? To "občas lehká povrchová koroze" tady vypadá na shnilý dveře a prahy, výbava sociál. Rok bych tipoval spíš 91-92, kdovíjak je to zase s papírama
    Dolů  ||  NahoruIP:.xxx  Vloženo:27.02.2017 20:37:10       Odpovědět 


    mikupe

    pokročilý

    Příspěvků: 81

    Zaregistrován:
    03.11. 2015
    Re: Inzerce IV   
     výbava je sociální ale má to palubak takže těžko říct jestli t byl nebo jestli ne a jinak vnitřek je fakt v super stavu povrchová koroze je ze sou zřejmý dveře ale jen jedny zadní jakoby k blatníku a zespodu to auto vypadá doma dobře a já uvažuji že to nástrojem z toho červeného txicka co sem rozebíral tam mám víko kufru se spojlerem a ty plastový kryty prahu a za tu cenu to není tak hrozny
    Dolů  ||  NahoruIP:46.13.41.xxx  Vloženo:28.02.2017 06:42:00       Odpovědět 


    mikupe

    pokročilý

    Příspěvků: 81

    Zaregistrován:
    03.11. 2015
    Re: Inzerce IV   
     https://auto.bazos.sk/inzerat/69802629/Predam-Renault-R21-22i.php
    Velmi zajímavá vybava i vykon
    Dolů  ||  NahoruIP:77.240.99.xxx  Vloženo:03.03.2017 20:28:29       Odpovědět 


    Mustang

    Specialista

    Příspěvků: 1397

    Zaregistrován:
    18.08. 2005
    Re: Inzerce IV   
    To bude TXE-cko takže ještě digi budiky... presne takovyhleho v te zelené jsme tenkrat meli jo prvni R21
    Dolů  ||  NahoruIP:93.153.22.xxx  Vloženo:04.03.2017 17:58:06       Odpovědět 


    Mustang

    Specialista

    Příspěvků: 1397

    Zaregistrován:
    18.08. 2005
    Re: Inzerce IV   
    Ono vubec na tom Slovači maj věci výběr než u nas... https://auto.bazos.sk/inzerat/70545203/Renault-21-quadra.php
    Dolů  ||  NahoruIP:93.153.22.xxx  Vloženo:04.03.2017 18:00:02       Odpovědět 


    mikupe

    pokročilý

    Příspěvků: 81

    Zaregistrován:
    03.11. 2015
    Re: Inzerce IV   
     Quadry sou hodně zajímavý ale jsou daleko a na papírech je ten 12ventil. A z fotek neni nic moc poznat mi přijde. 
    Dolů  ||  NahoruIP:.xxx  Vloženo:04.03.2017 21:41:56       Odpovědět 


    Endless

    uživatel

    Příspěvků: 41

    Zaregistrován:
    17.03. 2016
    Re: Inzerce IV   
    Neumíte někdo polsky?
    Našel tohoto fešáka a mám hromadu otázek... smile-)  
    https://www.otomoto.pl/oferta/renault-21-txi-2-0-12v-rarytas-zabytek-ID6yxfZJ.html#6fae878284
    Dolů  ||  NahoruIP:94.113.122.xxx  Vloženo:05.03.2017 19:39:25       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: Inzerce IV   
     Zajímavější mi přijde ten bílej hatch TXI Quadra na Slovensku, ikdyž stav může být všelijaký. TXI Quadra se v inzerci naposledy objevila před mnoha lety někde u Varů, od tý doby nic takovýho nikde nebylo. Červený TXI sedan předokolka? Těch tu bylo 
    Dolů  ||  NahoruIP:37.188.186.xxx  Vloženo:05.03.2017 20:49:30       Odpovědět 


    Martin

    nováček

    Příspěvků: 17

    Zaregistrován:
    03.02. 2014
    Re: Inzerce IV   
     Tak ja to turbo a ty to Txi.....
    Dolů  ||  NahoruIP:213.162.68.xxx  Vloženo:06.03.2017 12:06:57       Odpovědět 


    Endless

    uživatel

    Příspěvků: 41

    Zaregistrován:
    17.03. 2016
    Re: Inzerce IV   
     Pro mě osobně je to i o bonitě, zkontrolovat, opravit a/nebo vyměnit vše potřebné na Quadře - to aby měl člověk aspoň 50 tisíc bokem... :)
    Úplně nejraději bych ty prachy dal někomu za Nevadu 2.2i, ale když on ji nikdo nechce prodat... :(
    Dolů  ||  NahoruIP:94.113.122.xxx  Vloženo:06.03.2017 15:46:30       Odpovědět 


    Martin

    nováček

    Příspěvků: 17

    Zaregistrován:
    03.02. 2014
    Re: Inzerce IV   
     Ani nejde o penize jak o nedostupnost dilu.
    Dolů  ||  NahoruIP:.xxx  Vloženo:06.03.2017 17:23:42       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: Inzerce IV   
    Hmm, to je nějaký divný...nejdřív snad koupím auto a až pak zjišťuju, jestli a co se na to dá sehnat, né? Je to větší adrenalin Když mi Martine to TXI zagarážuješ ve Znojmě, jdeme do toho - protože já už fakt nemám kam a to jsem víc jak dvěma místama už teď v mínusu
    Dolů  ||  NahoruIP:.xxx  Vloženo:06.03.2017 21:37:12       Odpovědět 


    Endless

    uživatel

    Příspěvků: 41

    Zaregistrován:
    17.03. 2016
    Re: Inzerce IV   
     :) Z toho už jsem vyrostl, momentálně už dokážu při kupování auta konečně zapojit i mozek a přemýšlet i o tom kdo, kde a za kolik by mi to servisoval...
    Impulzivní nákupy 96' Buicku Riviera, 78' Chevroletu Caprice a 98' Oldsmobilu Aurora mi v tomto směru stačily a to ani trochu nepochybuji že shánět díly na R21 Quadra bude "řádově větší" dobrodružství než na tyhle US plečky smile-)
    No a hlavně jedno výjimečné auto už mám, v podstatě by mi ten červený sedan z Polska stačil více než bohatě. Je to samozřejmě hlavně o penězích, ty 2 rarity ze Slovenska by mě (s řádným servisem po koupi) vysály do dna a to si teď nemůžu dovolit :)
     
        
     
    Dolů  ||  NahoruIP:94.113.122.xxx  Vloženo:07.03.2017 15:59:27       Odpovědět 


    Jan Kalina

    Odborník..? ..na Renaulty..?

    Příspěvků: 2815

    Zaregistrován:
    10.02. 2006
    Re: Inzerce IV   
    Ale takhle si nic nekoupíš   Vezměme to reálně - TXI Quadra není zas tak atyp jako 2.LTurbo Quadra. Odlišná je převodovka, zadní náprava (+ navíc kardan), podlaha karoserie, koberec. Nevím jak je to u Quadry s přední nápravou - jestli tak není oproti předokolce taky turbová? Ale všechno je to řešitelný. Hlavně nemáš jiný světla, blinkry, masku, nárazníky, kdyby někdy náhodou přišla nějaká nehoda. Takže je to na těch pár detailů běžná jedenadvacítka a na TXI ti motor zaklepe nebo začne brát olej dřív nebo později bez rozdílu, jestli pohání jednu nebo dvě nápravy. Takže asi tak, vítězem je TXI Quadra
    Dolů  ||  NahoruIP:.xxx  Vloženo:07.03.2017 21:24:40       Odpovědět 


    Endless

    uživatel

    Příspěvků: 41

    Zaregistrován:
    17.03. 2016
    Re: Inzerce IV   
    No, když se to podá takhle, tak by to jednoho i zvyklalo :)
     
     
    Dolů  ||  NahoruIP:94.113.122.xxx  Vloženo:07.03.2017 21:55:13       Odpovědět 


    Mustang

    Specialista

    Příspěvků: 1397

    Zaregistrován:
    18.08. 2005
    Re: Inzerce IV   
    5-ka Turbo za pár ? https://www.rajveteranu.cz/16763-renault-5-cesky-brod#zalozkaFoto
    Dolů  ||  NahoruIP:93.153.22.xxx  Vloženo:11.03.2017 20:03:25       Odpovědět 


    << |  1  .....  33   34   35   36   (37)   38   39   40   41  .....  44  | >>





      Manuály na Renaulty
    Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
    Z této stránky

      Kód na Renaulty 21
    Zadej kód vozu:


    Nápověda
      Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

      Forum :
    24.5.2026, Ladzinek
    Re: Budíky s pal... >>

    15.2.2026, Jan Kalina
    Re: Podekovani 20... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: 5x R21 na dí... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: Koupím zadn... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    6.12.2025, ravik
    Re: Článek o R2... >>

    30.9.2025, ravik
    Re: Inzerce IV >>

    31.5.2025, ravik
    Re: Srazy 2025 >>

    22.4.2025, Henri8
    Re: Poloosa? >>

    7.4.2025, JirkaKap
    Re: OFF Topic VII... >>

    26.1.2025, marty
    manuály a dokum... >>

      Poslední inzerát
    24.5.2026, Ladzinek
    Inzerce poptávka díly
    Re: Budíky s palubákem >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: 5x R21 na díly >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: Koupím zadní nápravu na R21 >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    26.3.2024, renoldak
    Inzerce nabídka auta
    PRODÁM 2 CLIA 1, 2 A 1,4 >>

    Vstoupit do inzerce
      Poslední komentáře:
    6.1.21, Martin
    Re: Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    5.1.21, Cooba
    Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    16.12.12, petrnevada
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
    16.12.12, MILAN
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
      Počítadlo
    TOPlist

    Vytvořeno pomocí phpRS.